Porovnanie cien » Pýtate sa

Pýtate sa

Tu máte k dispozícii najčastejšie kladené otázky týkajúce sa našich služieb.

Je táto služba zadarmo?

Áno, služba Najlepšie-ceny.sk je pre návštevníkov úplne zadarmo.
Je Najlepšie-ceny.sk internetový obchod?

Nie, Najlepšie-ceny.sk nie je internetový obchod. Ponúkame len jednoduché a rýchle porovnanie cien rôznych obchodov na slovenskom internete. Obchody zaradené do nášho porovnania cien vopred vyberáme a preverujeme. Pomôžeme Vám tak nájsť obchod, v ktorom si budete môcť zakúpiť žiadaný produkt. Akonáhle sa rozhodnete, u ktorého obchodníka nakúpite, jednoducho kliknete na tlačidlo "do obchodu" a budete presmerovaný do požadovaného e-shopu. Ak budete mať akékoľvek otázky k objednávke, kontaktujte už priamo daný e-shop.
Čo je cieľom týchto stránok?

Rovnaké produkty môžu mať u rôznych predajcov rôzne ceny a niekedy sa rozdiel pohybuje i v desiatkach percent. Porovnáme produkty podľa rôznych parametrov, čím vám šetríme čas zháňať si tieto informácie jednotlivo. Pomáhame Vám rozhodnúť sa, kde sa oplatí nakúpiť.
Ako nájdem hľadaný produkt?

Nápovedu vyhľadávania na Najlepsie-ceny.sk si môžete prečítať tu.
Sú na Najlepšie-ceny.sk všetky obchody na slovenskom trhu?

A taktiež existujú obchodníci, ktorí v porovnaní cien nechcú byť umiestnení alebo ešte sa o nás nedozvedeli. Ak nájdete lacnejšie produkty u iného obchodníka, než máme v evidencii, neváhajte nás kontaktovať na podpora@najlepsie-ceny.sk. Radi sa dohodneme na zaradení tohto obchodu do nášho systému.
Sú ceny vždy aktuálne?

Ceny aktualizujeme každý deň. Za aktuálnosť cien však ručí konkrétny predajca. Ak je u nás zobrazovaná iná cena než u obchodníkov, napíšte nám na pomoc@najlepsie-ceny.sk. Do porovnania cien chceme zaraďovať len obchody, ktoré nám dodávajú správne a aktuálne údaje.
Je cena, ktorú vidím na Najlepšie-ceny.sk konečná?

Cena v porovnaní cien nezahŕňa náklady na prepravu a niektorí predajcovia do tejto ceny nezahŕňajú ani recyklačné poplatky. Väčšina kvalitných predajcov však už uvádza konečnú cenu, vrátane recyklačných poplatkov a DPH.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.