Porovnanie cien » Výrobci » Výrobci začínajúca na P

Výrobci

Vyberáte si produkty pri nakupovaní online podľa značiek?
Tu možete zistiť informácie o najobľúbenejších značkách ako je popis.

A B C D E H L M N O P S T

PANASONIC

Panasonic patrí medzi ďalšie gigantické firmy, ktoré zamestnávajú desiatky tisíc ľudí a predáva svoje výrobky prakticky po celom svete. História značky siaha až do roku 1918, kedy Konosuke Matsushita, ktorý predtým pracoval v inej firme zaoberajúca sa výrobou elektroniky, založil spoločnosť, ktorej dal názov Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works (to v preklade znamená: Spoločnosť na výrobu elektrických zariadení).

Hodnocení:   83x

PHILIPS

Ďalší zo zoznamu najväčších svetových spoločností pohybujúcich sa v oblasti vývoja a výroby elektroniky je celým názvom Royal Philips Electronics of the Netherlands, skrátene Philips. História značky siaha do roku 1891, kedy v Eidhovenu otec a syn, Anton a Gerard Philips, založili malú firmičky, ktorá mala vyrábať žiarovky s uhlíkovým vláknom.

Hodnocení:   80x
A B C D E H L M N O P S T

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.