Porovnanie cien » Výrobci » Výrobci začínajúca na H

Výrobci

Vyberáte si produkty pri nakupovaní online podľa značiek?
Tu možete zistiť informácie o najobľúbenejších značkách ako je popis.

A B C D E H L M N O P S T

HP

Spoločnosť HP, čiže Hewlett-Packard, patrí medzi ďalšieho giganta v odbore informačných technológiách. Založená bola v roku 1934 počas svetovej krízy, keď dvaja práve vyštudovaní mladíci (William Hewlett a David Packard) vytvorili v malej garáži svoj prvý výrobok - elektronický audiooscilátor, ktorý vďaka skvelému nápadu mohli predávať približne za štvrtinovú cenu oproti konkurencii.

Hodnocení:   78x

HTC

Spoločnosť Htc je dokonalou ukážkou toho, ako sa v priebehu niekoľkých málo rokov môže z maličkej firmičky stať ozajstný gigant, ktorý poznajú ľudia po celom svete. Htc je pomerne mladou značkou.

Hodnocení:   37x

HUAWEI

Huawei je jednou z najväčších svetových firiem pôsobiacich v oblasti telekomunikácií. História tejto značky sa začala písať v roku 1988, kedy ju založil Žen Čeng-fej.

Hodnocení:   37x

HYUNDAI

Spoločnosť Hyundai bezpochyby patrí medzi ďalšie gigantické priemyselné zoskupenia, ktoré patrí medzi lídrov v mnohých odvetviach. Jednou z najznámejších firiem, ktorá nesie znak Hyundai, patrí Hyundai Motor Company.

Hodnocení:   79x
A B C D E H L M N O P S T

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.