Porovnanie cien » Výrobci » Výrobci začínajúca na C

Výrobci

Vyberáte si produkty pri nakupovaní online podľa značiek?
Tu možete zistiť informácie o najobľúbenejších značkách ako je popis.

A B C D E H L M N O P S T

CALVIN KLEIN

Značka Calvin Klein je jednou z najznámejších na celom svete. Založená bola rovnomenným návrhárom a jeho priateľom Barry Schwartzom v roku 1968.

Hodnocení:   26x

CANON

Canon je dnes jednou z najväčších firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou fotoaparátov. História značky siaha až do roku 1933, kedy Goro Yoshida a jeho švagor Takeo Maeda prichádzajú s jasnou víziou - chcú začať s výrobou japonských fotoaparátov, ktoré mali byť konkurenciou pre tie nemecké, ktoré dominovali po celom svete.

Hodnocení:   87x

CASIO

Spoločnosť Casio patrí medzi spoločnosti, ktoré sa zaoberajú o výrobou tovaru v niekoľkých odvetviach, ktoré navzájom prakticky nič nespája. Vďaka tomu tak medzi hlavné produkty tejto firmy patria kalkulačky, fotoaparáty, hodinky, hudobné nástroje a ďalšie.

Hodnocení:   75x
A B C D E H L M N O P S T

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.