Porovnanie cien » Výrobci » Výrobci začínajúca na A

Výrobci

Vyberáte si produkty pri nakupovaní online podľa značiek?
Tu možete zistiť informácie o najobľúbenejších značkách ako je popis.

A B C D E H L M N O P S T

ACER

Acer patrí medzi ďalšie ázijské firmy, ktoré úradujú prakticky na celom svete. Samotný Acer je vo svete štvrtou najväčšou počítačovou spoločnosťou a pripisuje si každoročne naozaj astronomické obraty.

Hodnocení:   66x

AMAZON

Amazon je názov pre jeden z najväčších internetových obchodov. Sídlo má v americkom Washingtone.

Hodnocení:   26x

APPLE

Apple určite nie je potrebné dlho predstavovať. Je to jedna z najznámejších firiem zaoberajúcich sa výrobou osobných počítačov, notebookov, mobilných telefónov a v neposlednom rade tabletov, ktoré sa stávajú fenoménom poslednej doby.

Hodnocení:   74x

ASUS

Ak sa aspoň trošku vyznáte na trhu s počítačmi, notebookmi, s hardvérom a s ďalšími vecami podobného razenia, určite uznáte, že Asus patrí medzi jednu z hlavných firiem, ktoré sa tu pohybujú. Spoločnosť patrí medzi pomerne mladé - založená bola v roku 1989 štyrmi inžiniermi z konkurenčného Aceru.

Hodnocení:   77x
A B C D E H L M N O P S T

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.