Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Porovnanie cien Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová)

Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová)

Hodnotenie: 6x
  • 3.16667
Kniha s názvom Slovenský rok s podtitulom Receptár na dni sviatočné, všedné a pôstne prináša mimoriadne zaujímavé čítanie o slovenskom zvykosloví. Je členená na jednotlivé obdobia roka a sviatočné cykly. V každej zo štyroch častí sú najskôr opísané ľudové zvyky, ktoré sa s daným obdobím spájali (napr. Veľká viac tu
Za cenu 8,51 €
Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová) cena od 8,51 €
Radosť vám urobí:
  • 5

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová) - parametre

Názov produktu: Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová)
Výrobca: NEUVEDEN
Minimálna cena: 8,51 €
Maximálna cena: 8,51 €
Ušetríte až: 0,00 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 3.17 body z 5
Počet hodnotení: 6 x
Hodnotenie:
  • 3.16667
Zoznam parametrov: Kniha s názvom Slovenský rok s podtitulom Receptár na dni sviatočné, všedné a pôstne prináša mimoriadne zaujímavé čítanie o slovenskom zvykosloví. Je členená na jednotlivé obdobia roka a sviatočné cykly. V každej zo štyroch častí sú najskôr opísané ľudové zvyky, ktoré sa s daným obdobím spájali (napr. Veľká noc,

Porovnanie cien Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová). Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová) podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie Vydavateľstvo Matice slovenskej,s.r.o. Slovenský rok (Rastislava Stoličná-Mikolajová) v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.