Porovnanie cien » Ostatné produkty » Porovnanie cien TP-Link MC110CS optický konvertor

TP-Link MC110CS optický konvertor

Hodnotenie: 1x
  • 4
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km. Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Využívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu viac tu
Za cenu 35,90 €
TP-Link MC110CS optický konvertor cena od 35,90 €
Radosť vám urobí:
  • 2.33
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Pobočky: Bottova, Bratislava • Cesta na štadión, Bánská bystrica • Pajštúnska, Bratislava • Žriedlová, Košice • M. R. Štefánika , Martin • Štúrova, Nitra • Jiřího Wolkera, Poprad • Pod táborom, Prešov • Bojnická cesta, Prievidza • Diaľničná cesta, Senec • Gen. M. R. Štefánika, Trenčín • Starohájska, Trnava • Hlinská, Žilina Mapa pobočiek »»

Platobné karty: Visa, Mastercard

Ďalší: bankový prevod, splátky, Bitcoin, hotovosť

Certifikáty: Spoľahlivý obchod

Ďalšie info o obchode

Do obchodu



Další e-shopy:

Počítače.ellano.sk
  • 0

TP-Link MC110CS Optický konvertor

Cena platná k 18.9.2019:

39,34 €

dostupnost neznáme

TP-Link MC110CS optický konvertor - parametre

Názov produktu: TP-Link MC110CS optický konvertor
Výrobca: TP-LINK
Minimálna cena: 35,90 €
Maximálna cena: 39,34 €
Ušetríte až: 3,44 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km. Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Využívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i

Porovnanie cien TP-Link MC110CS optický konvertor. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte TP-Link MC110CS optický konvertor podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie TP-Link MC110CS optický konvertor v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.