Porovnanie cien » Poradňa » Erotické pomôcky

Značka (vše)

Ako vybrať erotické pomôcky

Erotické pomôcky

Chcete si spestriť príjemné chvíle vo dvojici? Premýšľate o výbere nejakej zaujímavej erotickej pomôcky len pre seba? Máme pre Vás niekoľko rád, na ktoré by ste pri výbere správnej erotickej pomôcky nemali zabudnúť. Nech už si vyberáte akúkoľvek erotickú pomôcky – dildá, umelé penisy či vibrátory pre ženy alebo masturbátory a nafukovacie panny pre mužov, najdôležitejšie pre vás bude výber správneho materiálu. Dbajte predovšetkým na to, aby bol materiál hygienicky nezávadný a umožňoval kvalitnú údržbu. Pri nákupe erotických pomôcok tiež nikdy nezabudnite na špeciálny antibakteriálny prípravok, ktorým svoju hračku pred a po použití vydezinfikujete a tiež vhodný lubrikačný gél, ktorý vám použitie erotických pomôcok spríjemní.


1. Materiál a údržba erotických pomôcok

Silikón je veľmi príjemný, hygienicky nezávadný a veľmi tvárny materiál, s ktorým sa pri výbere vibrátora, dilda alebo masturbátora stretnete často. Veľmi dobre sa udržiava – po použití ho jednoducho umyjete špeciálnou dezinfekciou určenou na erotické pomôcky. Silikónové erotické pomôcky je možné vyvárať alebo umývať v bežnej umývačke riadu. Výberom erotickej hračky zo silikónu určite chybu neurobíte, pri používaní však nezabudnite na výber vhodného lubrikačného gélu na báze vody.

Plast je materiál, ktorý sa dobre udržiava. Na rozdiel od silikónových erotických pomôcok, sú plastové vibrátory či dilda na dotyk tvrdé. Pri výbere plastovej erotickej pomôcky je dobre poznať aj zloženie – plastové výrobky môžu obsahovať ftaláty, karcinogénne látky, ktoré sa pri používaní môžu uvoľnovať. Na plast je možné mať aj alergiu, pri výbere sa teda sústreďte na kvalitné a preverené značky.

Futurotic je moderný materiál, ktorý pripomína ľudskú kožu. Je veľmi príjemný a u žien veľmi obľúbený. Ľahko a dobre sa udržuje, stačí špeciálna dezinfekcia na erotické pomôcky a trocha vody.

Sklo je materiál, ktorý medzi fanúšikmi erotických pomôcok v popularite rozhodne nezaostáva. Sklenené erotické pomôcky sú vyrobené zo špeciálne tvrdeného skla, ktoré nie je možné ľahko rozbiť a okrem toho, že tieto predmety vám môžu poskytnúť netušenú slasť, nezriedka sú to aj veľmi krásne takmer umelecké artefakty.

Koža je veľmi obľúbený materiál pri výrobe bičíkov, pút či postrojov pre pripnutie dilda, ale je pomerne náročná na údržbu. Je možné ju umyť slabým mydlovým roztokom a tak použiť špeciálny olej, ktorý kožu udrží mäkkú a vláčnu.

Vyberte si najlacnejšie dilda a vibrátory pre ženy, najlacnejšie nafukovacie panny pre mužov, najlacnejšie umelé vagíny a erotické pomôcky pre BDSM a fetiš.

Srovnanie cien erotických pomôcok


Než nakúpite, prečítajte si naše spotrebiteľské poradne. Poraďte sa, ako nakúpiť mobilný telefón, ako si správne vybrať fotoaparát alebo ako si vybrať DVD rekordér.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.