Porovnanie cien » Počítače a hardware » Káble a konektory » » Podobné produkty OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m

OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m

Hodnotenie: 1x
  • 4

Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 1 m

OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m cena od 0,00 €
TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

  • 3.88889

Káble a konektory |

K čemu slouží tento produkt Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem »

od 5,15 €

Porovnať ceny

v 5 obchodoch

Hama 15pin. D-Sub - DVI

Hama 15pin. D-Sub - DVI

<ul><li>redukce D-Sub 15-pin vidlice (VGA) - DVI-I zásuvka</li> <li>pro připojení DVI kabelu k VGA zásuvce</li> <li>balení: blistr</li></ul>

od 3,97 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

DIGITUS USB 2.0 -> DSUB 9m

DIGITUS USB 2.0 -> DSUB 9m

Datový převodník včetně USB kabelu délky 80 cm, RS-232, USB A samec / USB A samice Snadné připojení sériových zařízení přes USB port Podporuje sériové rozhraní »

od 19,90 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Hama DVI - 15pin. D-Sub

Hama DVI - 15pin. D-Sub

<ul><li>redukce DVI-I vidlice - D-Sub 15-pin zásuvka (VGA)</li> <li>pro připojení VGA kabelu k DVI zásuvce</li> <li>balení: blistr</li></ul>

od 7,90 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Hama Cat5e

Hama Cat5e

vysokokvalitní Patchkabel CAT5e pro sítě 10BaseT, 100BaseT, sítě 100BaseT4 a sítě 1000BaseT materiál kabelu: CAT5e, celkové stínění hliníkovou »

od 5,70 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Apple Lightning to Micro

Apple Lightning to Micro

Možnosti propojení Output interface USB 2.0 Interní ne Slot ExpressCard ne Typ CardBus PCMCIA slotu ne Počet USB 2.0 portů 1 Konektor(y) 1 x Lightning, 1 x USB Barva Barva bílá Other features Technologie »

od 20,90 €

Porovnať ceny

ve 3 obchodoch

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

Kabel . Prodlužovací napájecí kabel k monitoru nebo počítači nebo k připojení napájení monitoru do počítače. Standardní přístrojová zásuvka-zástrčka, 230 V, třížilový. Délka kabelu 1 metr. 

od 1,47 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

OEM Anténní držák 35cm T (p.4,2 cm)

OEM Anténní držák 35cm T (p.4,2 cm)

Konzole délka trubky 350mm, výška 200mm, průměr 40mm, na satelit nebo wifi anténu. Pozinkovaný kovový držák, který je určen pro všechny druhy satelitních a internetových antén vyžadujících stožárové uchycení. Průměr nosné trubky je 40 milimetrů a »

od 7,90 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

TP-LINK TL-ANT2409A, TL-ANT2409A, směrová anténa, 9dBi, RSMA M

TP-LINK TL-ANT2409A, TL-ANT2409A, směrová anténa, 9dBi, RSMA M

TP-LinkTL-ANT2409A2.4GHz9dBiOutdoor,Directional Směrováanténa2,4GHz9dBi TL-ANT2409A »

od 24,90 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

GEMBIRD PP6-1M

GEMBIRD PP6-1M

CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 1m CAT6AWG24lankopatchkabelsbočnímnapětím50u"8P8Cplugs,1m

od 0,70 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

OEM USB 2.0 propojovací 1.8m A-A černý

OEM USB 2.0 propojovací 1.8m A-A černý

Kabel . Propojovací USB 2.0 kabel s konektory USB typu A s délkou 1,8 metrů v černé barvě.Konektory:USB - A MALEUSB - A MALEDélka:1,8 metruUpozornění: jedná se o propojovací kabel. Není dodáván s žádným komunikačním softwarem a nelze ho tedy »

od 2,89 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

AKASA z 24Pin na 20

AKASA z 24Pin na 20

Napájecí redukce . Redukce napájení Akasa z 24-pinového konektoru na dva: 20-pinový a 4-pinový, který Vám navíc poskytne prodloužení kabelů o 30 cm. Použití pro zajištění kompatibility se staršími deskami a zdroji.Parametry a specifikace:Typ:Redukce »

od 6,59 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

BUFFALO Anténní držák 22,5 cm - mini (v.12cm

BUFFALO Anténní držák 22,5 cm - mini (v.12cm

Konzole délka trubky 250mm, výška 200mm, průměr 28mm, na satelit nebo wifi anténu. Pozinkovaný kovový držák, který je určen pro všechny druhy satelitních a internetových antén vyžadujících stožárové uchycení. Průměr nosné trubky je 28 milimetrů a »

od 7,90 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

HAMA Prodlužovačka jack 3,5 mm stereo vidlice - zásuvka, 2,5 m

HAMA Prodlužovačka jack 3,5 mm stereo vidlice - zásuvka, 2,5 m

CD-R Extra Protection Disky Verbatim CD-R/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna »

od 5,39 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Porovnanie cien OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM ST-ST, 50/125 um MM, 1 m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.