Porovnanie cien » Počítače a hardware » Káble a konektory » » Podobné produkty OEM ST-SC 9/125um SM, 1m

OEM ST-SC 9/125um SM, 1m

Hodnotenie: 1x
  • 3.5

Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m

OEM ST-SC 9/125um SM, 1m cena od 0,00 €
TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

  • 3.88889

Káble a konektory |

K čemu slouží tento produkt Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem »

od 5,15 €

Porovnať ceny

v 5 obchodoch

Apple Lightning to Micro

Apple Lightning to Micro

Možnosti propojení Output interface USB 2.0 Interní ne Slot ExpressCard ne Typ CardBus PCMCIA slotu ne Počet USB 2.0 portů 1 Konektor(y) 1 x Lightning, 1 x USB Barva Barva bílá Other features Technologie »

od 17,80 €

Porovnať ceny

ve 4 obchodoch

Hama 15pin. D-Sub - DVI

Hama 15pin. D-Sub - DVI

<ul><li>redukce D-Sub 15-pin vidlice (VGA) - DVI-I zásuvka</li> <li>pro připojení DVI kabelu k VGA zásuvce</li> <li>balení: blistr</li></ul>

od 3,97 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

DIGITUS USB 2.0 -> DSUB 9m

DIGITUS USB 2.0 -> DSUB 9m

Datový převodník včetně USB kabelu délky 80 cm, RS-232, USB A samec / USB A samice Snadné připojení sériových zařízení přes USB port Podporuje sériové rozhraní »

od 10,50 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Belkin PATCH UTP CAT5e 5m šedý

Belkin PATCH UTP CAT5e 5m šedý

Perfektní v kombinaci s 10 a 100 Base-T, a dokonce i 1000 Base-T sítí. 50 micron pozlacené konektory pro einsure čistý a jasný přenos. »

od 8,80 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

HAMA USB kabel typ A-A, prodlužovací, 3m, šedý, blistr

HAMA USB kabel typ A-A, prodlužovací, 3m, šedý, blistr

- kvalitní materiál - překřížené datové vodiče - odpovídá USB 1.1, testováno USB 2.0 - délka 3m - barva šedá - balení blistr

od 4,00 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Hama DVI - 15pin. D-Sub

Hama DVI - 15pin. D-Sub

<ul><li>redukce DVI-I vidlice - D-Sub 15-pin zásuvka (VGA)</li> <li>pro připojení VGA kabelu k DVI zásuvce</li> <li>balení: blistr</li></ul>

od 8,00 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Hama Cat5e

Hama Cat5e

vysokokvalitní Patchkabel CAT5e pro sítě 10BaseT, 100BaseT, sítě 100BaseT4 a sítě 1000BaseT materiál kabelu: CAT5e, celkové stínění hliníkovou »

od 5,70 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

OEM Anténní držák 35cm T (p.4,2 cm)

OEM Anténní držák 35cm T (p.4,2 cm)

Konzole délka trubky 350mm, výška 200mm, průměr 40mm, na satelit nebo wifi anténu. Pozinkovaný kovový držák, který je určen pro všechny druhy satelitních a internetových antén vyžadujících stožárové uchycení. Průměr nosné trubky je 40 milimetrů a »

od 7,90 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

TP-LINK TL-ANT2409A, TL-ANT2409A, směrová anténa, 9dBi, RSMA M

TP-LINK TL-ANT2409A, TL-ANT2409A, směrová anténa, 9dBi, RSMA M

TP-LinkTL-ANT2409A2.4GHz9dBiOutdoor,Directional Směrováanténa2,4GHz9dBi TL-ANT2409A »

od 24,90 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

GEMBIRD PP6-1M

GEMBIRD PP6-1M

CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 1m CAT6AWG24lankopatchkabelsbočnímnapětím50u"8P8Cplugs,1m

od 0,70 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

Kabel . Prodlužovací napájecí kabel k monitoru nebo počítači nebo k připojení napájení monitoru do počítače. Standardní přístrojová zásuvka-zástrčka, 230 V, třížilový. Délka kabelu 1 metr. 

od 1,47 €

Porovnať ceny

ve 2 obchodoch

GEMBIRD PP6-2M

GEMBIRD PP6-2M

CAT6 AWG24 lanko patch kabel s bočním napětím 50u "8P8C plugs, 2m CAT6AWG24lankopatchkabelsbočnímnapětím50u"8P8Cplugs,2m

od 2,69 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

GEMBIRD PP12-3M

GEMBIRD PP12-3M

Eth Patch kabel c5e UTP 3m - PP12-3M

od 2,29 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Porovnanie cien OEM ST-SC 9/125um SM, 1m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM ST-SC 9/125um SM, 1m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM ST-SC 9/125um SM, 1m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.