Porovnanie cien » Počítače a hardware » Káble a konektory » Porovnanie cien OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m

OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m

Hodnotenie: 1x
  • 4
Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm
Za cenu 7,48 €
OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m cena od 7,48 €
Radosť vám urobí:
  • 5
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Pobočky: Račianska, Bratislava Mapa pobočiek »»

Ďalší: bankový prevod, Dobierka, hotovosť

Telefón pre objednávky: 022 086 7472

Email pre objednávky: info@mader.sk

Ďalšie info o obchode

Do obchodu

Pre jedno kvietky slnko nesvieti. Vždy máte na výber.

TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

od 5,15 €

TP-LINK TL-ANT2414A

TP-LINK TL-ANT2414A

od 49,99 €

OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m - parametre

Názov produktu: OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m
Výrobca: OEM
Minimálna cena: 7,48 €
Maximálna cena: 13,69 €
Ušetríte až: 6,21 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm

Porovnanie cien OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM SC-SC 62,5/125µm MM,1m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.