Porovnanie cien » Počítače a hardware » Káble a konektory » Porovnanie cien OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m

OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m

Hodnotenie: 1x
  • 4
Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m
Za cenu 6,82 €
OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m cena od 6,82 €
Radosť vám urobí:
  • 5
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Ďalší: bankový prevod, hotovosť

Telefón pre objednávky: 0948862600

Email pre objednávky: info@compy.sk

Ďalšie info o obchode

Do obchodu

OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m - parametre

Názov produktu: OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m
Výrobca: OEM
Minimálna cena: 6,82 €
Maximálna cena: 7,01 €
Ušetríte až: 0,19 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m

Porovnanie cien OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM SC-SC, 50/125 um MM, 1 m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.