Porovnanie cien » Počítače a hardware » Káble a konektory » Porovnanie cien OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m

OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m

Hodnotenie: 1x
  • 3.5
Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m
Za cenu 9,96 €
OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m cena od 9,96 €
Radosť vám urobí:
  • 5
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Pre jedno kvietky slnko nesvieti. Vždy máte na výber.

TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

od 5,15 €

OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m - parametre

Názov produktu: OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m
Výrobca: OEM
Minimálna cena: 9,96 €
Maximálna cena: 10,18 €
Ušetríte až: 0,22 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 3.5 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 3.5
Zoznam parametrov: Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m

Porovnanie cien OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 2m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.