Porovnanie cien » Ostatné produkty » Porovnanie cien OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m

OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m

Hodnotenie: 1x
  • 4
Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm
Za cenu 10,13 €
OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m cena od 10,13 €
Radosť vám urobí:
  • 5
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m - parametre

Názov produktu: OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m
Výrobca: OEM
Minimálna cena: 10,13 €
Maximálna cena: 10,33 €
Ušetríte až: 0,20 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm

Porovnanie cien OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5 / 125 mikrometrov MM, 3m v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.