Porovnanie cien » Ostatné produkty » Porovnanie cien OEM Optická spojka SC single mode simplex

OEM Optická spojka SC single mode simplex

Hodnotenie: 1x
  • 4
Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty
Za cenu 0,73 €
OEM Optická spojka SC single mode simplex cena od 0,73 €
Radosť vám urobí:
  • 5
skladom

Filtrovať:     

Za tieto obchody dáme ruku do ohňa

Pobočky: Račianska, Bratislava Mapa pobočiek »»

Ďalší: bankový prevod, Dobierka, hotovosť

Telefón pre objednávky: 022 086 7472

Email pre objednávky: info@mader.sk

Ďalšie info o obchode

Do obchodu

OEM Optická spojka SC single mode simplex - parametre

Názov produktu: OEM Optická spojka SC single mode simplex
Výrobca: OEM
Minimálna cena: 0,73 €
Maximálna cena: 4,03 €
Ušetríte až: 3,30 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty

Porovnanie cien OEM Optická spojka SC single mode simplex. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte OEM Optická spojka SC single mode simplex podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie OEM Optická spojka SC single mode simplex v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.