Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice / Odborná literatúra » Porovnanie cien Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková)

Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková)

Hodnotenie: 0x
  • 4

Publikácia „Judikatúra vo veciach daňového práva“ je novinkou z edície výberu judikatúry vydavateľstva IURA Edition, spol. s r. o. Obsahuje konkrétne príklady zo súdnej praxe. Je zameraná na tri oblasti daňového práva, a to na správu daní, daň z pridanej hodnoty a daň z príjmov. Obsahom publikácie sú viac tu

Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková) cena od 0,00 €

Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková) - parametre

Názov produktu: Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková)
Výrobca: NEUVEDEN
Minimálna cena: 0,00 €
Maximálna cena: 0,00 €
Ušetríte až: 0,00 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 0 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Publikácia „Judikatúra vo veciach daňového práva“ je novinkou z edície výberu judikatúry vydavateľstva IURA Edition, spol. s r. o. Obsahuje konkrétne príklady zo súdnej praxe. Je zameraná na tri oblasti daňového práva, a to na správu daní, daň z pridanej hodnoty a daň z príjmov. Obsahom publikácie sú súdne

Porovnanie cien Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková). Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková) podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie Judikatúra vo veciach daňového práva (Ivan Rumana, Marianna Hirková) v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.