Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice / Odborná literatúra » Porovnanie cien Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková)

Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková)

Hodnotenie: 0x
  • 4

Program, jehož hlavním záměrem je upevňovat a posilovat pozitivní postoje žáků k multikulturní společnosti, otevírá prostor pro uvědomění si předsudků a vyjádření obav plynoucích z migrace nebo z odlišností ve společnosti a přispívá k eliminaci pocitů a projevů xenofobie a rasismu. Program je rozčleněn do viac tu

Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková) cena od 0,00 €

Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková) - parametre

Názov produktu: Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková)
Výrobca: NEUVEDEN
Minimálna cena: 0,00 €
Maximálna cena: 0,00 €
Ušetríte až: 0,00 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 0 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Program, jehož hlavním záměrem je upevňovat a posilovat pozitivní postoje žáků k multikulturní společnosti, otevírá prostor pro uvědomění si předsudků a vyjádření obav plynoucích z migrace nebo z odlišností ve společnosti a přispívá k eliminaci pocitů a projevů xenofobie a rasismu. Program je rozčleněn do tří

Porovnanie cien Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková). Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková) podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie Jsme lidé jedné Země (Blanka Tollarová; Marie Hradečná; Andrea Špírková) v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.