Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cudzojazyčné knihy » Podobné produkty Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník

Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník

Hodnotenie: 1x
  • 4
Cca 50 000 hesiel a väzieb, použitie hesiel v príkladoch, slovné spojenia a frázy. V súčasnosti najrozsiahlejší ekonomický slovník, ktorý obsahuje aktuálnu slovnú zásobu zo všetkých oblastí ekonomickej teórie a praxe (z národohospodárskej i podnikovej oblasti): marketing, manažment, medzinárodné vzťahy, viac tu
Za cenu 24,26 €
Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník cena od 24,26 €
Radosť vám urobí:
  • 5
Dušan Taragel; Jozef G. Danglár: Rozprávky pre neposlušné deti

Dušan Taragel; Jozef G. Danglár: Rozprávky pre neposlušné deti

Máte doma dieťa, ktoré sa špára v nose, je zábudlivé, lenivé, papuľnaté a nechce sa umývať? Hľadáte dobrú polepšovňu, ktorá ho zachráni pred doživotnou neposlušnosťou? Už nehľadajte kúpte si knihu veselých nápravných rozprávok a Vaše dieťa sa konečne »

od 8,56 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Igor Janota: Oprášené historky zo starej Bratislavy

Igor Janota: Oprášené historky zo starej Bratislavy

Autor na základe povestí a dobových prameňov vysvetľuje ako vznikali názvy bratislavských lokalít – Somársky vrch, Vydrica, Zuckermandel, Firšnál, Sahara, Lurdy na Hlbokej ulici, Kalvária, Slávičie údolie, Habánsky mlyn, Železná studnička, Kamzík, Koliba, »

od 7,11 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Ernest Marko: Príručná gramatika nemčiny

Ernest Marko: Príručná gramatika nemčiny

Publikácia podáva kompletný a prehľadný výklad gramatických javov nemčiny. Obsah je rozdelený do štyroch kapitol: Fonetika, Morfológia, Syntax a Lexikológia. Všetky gramatické javy sú vysvetlené jasne a zrozumiteľne a sú doložené príkladmi.

od 8,53 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

PERFEKT Tri hádanky (o bábkovom divadle) - Ján Uličiansky

PERFEKT Tri hádanky (o bábkovom divadle) - Ján Uličiansky

Formy bábkového divadla nachádzame odnepamäti na všetkých „javiskách“ všetkých kontinentov. Bábky mali a zaiste aj budú mať rôzne podoby, až si niekedy človek kladie otázku – je toto ešte bábkové divadlo? V bábkovom divadle teda môže hrať „čokoľvek“: »

od 5,68 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Leopold Lahola: Päť hier

Leopold Lahola: Päť hier

Napriek nesporným kvalitám Laluhových prozaických diel ho považujeme predovšetkým za jedného z najzaujímavejších dramatikov 20. storočia. Reprezentatívny výber z Laholových drám obsahuje jeho ťažiskové hry Bezvetrie v Zuele, Atentát, Inferno, »

od 7,11 €

Porovnať ceny

v 1 obchode

Porovnanie cien Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie Eva Ondrčková a kol.: Nemecko / slovenský ekonomický slovník v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.