Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » » Porovnanie cien Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka

Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka

Hodnotenie: 1x
  • 4

Publikácia je veľmi aktuálnym a pre novinársku teóriu, edukáciu i prax prepotrebným dielom, pretože zveľaďuje databázu najnovších poznatkov o transformácii slovenských médií i samostatnej novinárskej profesie.

Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka cena od 0,00 €

Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka - parametre

Názov produktu: Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka
Výrobca: NEUVEDEN
Minimálna cena: 0,00 €
Maximálna cena: 0,00 €
Ušetríte až: 0,00 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 1 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Publikácia je veľmi aktuálnym a pre novinársku teóriu, edukáciu i prax prepotrebným dielom, pretože zveľaďuje databázu najnovších poznatkov o transformácii slovenských médií i samostatnej novinárskej profesie.

Porovnanie cien Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka. Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie Eurokódex Médiá a novinári na Slovensku 2010 - Branislav Ondrášik, Richard Keklak, Samuel Brečka v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.