Porovnanie cien » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice / Odborná literatúra » Porovnanie cien ...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips)

...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips)

Hodnotenie: 0x
  • 4

Moderné umenie je viac ako čokoľvek iné štruktúrované izmami: hnutia, trendy, štýly alebo školy predstavujú kategórie prác rôznych umelcov. Publikácia ... izmy, Ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu nemôže byť vyčerpávajúcim súhrnom, ale predstavuje veľmi dobrého sprievodcu izmami (napr. viac tu

...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips) cena od 0,00 €

...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips) - parametre

Názov produktu: ...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips)
Výrobca: NEUVEDEN
Minimálna cena: 0,00 €
Maximálna cena: 0,00 €
Ušetríte až: 0,00 €
Priemerné hodnotenie užívateľov: 4 body z 5
Počet hodnotení: 0 x
Hodnotenie:
  • 4
Zoznam parametrov: Moderné umenie je viac ako čokoľvek iné štruktúrované izmami: hnutia, trendy, štýly alebo školy predstavujú kategórie prác rôznych umelcov. Publikácia ... izmy, Ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu nemôže byť vyčerpávajúcim súhrnom, ale predstavuje veľmi dobrého sprievodcu izmami (napr. fauvizmus,

Porovnanie cien ...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips). Najlepšie-ceny.sk ponúka porovnanie cien tovaru v internetových obchodoch. Porovnajte ...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips) podľa rôznych parametrov. Na Najlepšie-ceny.sk nájdete najlepšie ceny, akcie v shopoch, porovnanie cien. Hľadajte lacné televízie, lacné mobilné telefóny, najlacnejšie notebooky, DVD a domáce kino za výhodné ceny, lacné domáce spotrebiče.


Porovnať ceny - hľadajte najlacnejšie najlacnejšie ...izmy - ako rozumieť modernému a súčasnému umeniu (Sam Philips) v internetových obchodoch.

Obsah stránok www.najlepsie-ceny.sk je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie alebo iné sprístupňovanie tohto obsahu či jeho častí verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu autorov týchto stránok v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. viac informácií tu.